Cloud9 – dryfujący bar na wodzie

Cloud9 – dryfujący bar na wodzie

Czy tak jak my podczas dalekich i intensywnych podróży, pomiędzy zwiedzaniem zabytków, trekkingach po lesie czy nurkowaniu w głębinach lubicie przeznaczyć choć chwilę na totalny relaks i odpoczynek? Najlepiej jakby to było jeszcze w jakimś fajnym, klimatycznym miejscu i pięknym otoczeniu? 

Tak?! To świetnie się składa, bo ostatnio odkryliśmy niesamowitą miejscówkę👌😃 Jesteśmy pewni, że Wam również by się spodobała, gdyż to miejsce z pewnością nietuzinkowe. Otoczone przepiękną, krystalicznie czystą laguną, o wodzie wpadającej w takie odcienie turkusu i błękitu o jakich nam się nawet nie śniło!

Mowa o Cloud9, barze na wodzie zacumowanym gdzieś po środku Pacyfiku, z dala od stałego lądu. Ten wyjątkowy dwupoziomowy obiekt dryfuje sobie na pięknej lagunie Malolo Reef w okolicy fidżijskich, tropikalnych wysepek Mamanuca.

A jak na bar przystało serwują tu zimne piwko i kolorowe drinki🍹. A jeśli zgłodniejemy, możemy skusić się na pyszną pizzę prosto z pieca.🍕 Uwierzcie, przy takich widokach smakuje wyśmienicie.

Aby atmosfera była jeszcze bardziej relaksacyjna, rozbrzmiewa tu przyjemna, delikatna muzyka, a w weekendy bar zaszczyca swą obecnością tzw. „international dj”😉. Jeżeli podczas błogiego lenistwa i wygrzewania na słonku zachce Wam się trochę ochłodzić?  Nic prostszego… wystarczy dać susa do otaczającej nas błękitnej wody. Jeśli odpłyniecie kawałeczek dalej z pewnością napotkacie bajecznie kolorowe ryby oraz inne morskie stworzenia, które zamieszkują okoliczną rafę. Więc czego chcieć więcej?!😀

Rozmarzyliście się już?😍 Mamy nadzieję.😉 Przejdźmy więc do konkretów🚤💰😎

Jak się tu dostać?

Motorówką z portu Denarau w około 40 min lub nawet szybciej z pobliskich resortów na wyspach Mamanuca. Ci bardziej zamożni mogą się pokusić nawet o przylecenie tu hydroplanem.

Ile to kosztuje?

Za dzień relaksu w tym wyjątkowym miejscu trzeba zapłacić 229 fidżijskich dolarów, a cena ta obejmuje transport z hotelu w Nadi i okolic, transfer motorówką oraz voucher na 60 dolarów do wykorzystania w barze. Taka kwota wystarczy Wam mniej więcej na pizzę i koktail lub dwa małe piwka.

Cenna wskazówka!

Jak można by się spodziewać Cloud9 jest dość popularną miejscówką i atrakcją samą w sobie, także może być tłoczno. Zajęcie odpowiedniego legowiska jest więc kluczowym elementem udanego dnia relaksu 🙂 Radzimy Wam zatem wykupić wycieczkę bezpośrednio ze strony www.cloud9.com.fj bo wtedy macie gwarancję, że płynąc ich łódką znajdziecie się tam jako pierwsi i tak jak my zamiast na zwykłych leżaczkach rozłożycie się wygodnie na wielkich materacach 🙂

To co, kto przyłącza się do nas na drinka?😉🍹

8 thoughts on “Cloud9 – dryfujący bar na wodzie

    1. Pewnie, trzymamy kciuki😊 bar na wodzie był cudowny, ale znacznie bardziej od wysp Mamanuca podobało nam się Taveuni😍 więc jeśli kiedyś będziesz się na Fidżi wybierać koniecznie uwzględnij Taveuni😉

    1. No niestety, ale w turystycznych miejscach i atrakcjach zazwyczaj wyciąga się kasę od turystów.😅 To raczej norma. Jak dla mnie ten bar był super, a otoczenie rewelacja. Nie żałuje ani grosza. Ale wiadomo, każdy lubi co innego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *